Iet uz saturu
Izvēlne

Privātuma politika

Privātuma politika

Šajā Privātuma politikā ir aprakstīts, kā tiek savākta, izmantota un koplietota jūsu personīgā informācija tad, kad jūs apmeklējiet vai veiciet pirkumu  www.vitamins.lv ("Vietne").

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA, KURU MĒC VĀCAM

Kad jūs apmeklējiet Vietni, mēs automātiski vācam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem sīkdatnēm, kas ir instalētas jūsu ierīcē. Turklāt, kad jūs pārlūkojiet Vietni, mēs savācam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, kurus jūs aplūkojat, par to, kādas tīmekļa vietnes vai meklēšanas vienumi jūs novirzīja uz Vietni, kā arī informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar Vietni. Mēs saucam šo automātiski savākto informāciju par "Informācija par ierīci".

Mēs vācam Informāciju par ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:

    - "Sīkfaili" ir datu faili, kas ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu plašāku informāciju par sīkfailiem un par to, kā atslēgt sīkfailus, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.

    - "Žurnāla faili" izseko darbības Vietnē un savāc datus, tostarp jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, Interneta pakalpojumu sniedzēju, atsauces / izejas lapas un datuma / laika zīmogus.

- "Web bākas", "tagi" un "pikseļi" ir elektroniski faili, kas tiek izmantoti, lai ierakstītu informāciju par to, kā jūs pārlūkojiet Vietni.

Turklāt, kad jūs veiciet pirkumu vai mēģiniet veikt pirkumu, izmantojot Vietni, mēs no jums savācam noteiktu informāciju, tostarp jūsu vārdu, uzvārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, informāciju par maksājumu (tostarp kredītkaršu numurus, e-pasta adresi un tālruņa numuru). Mēs saucam šo informāciju par "Informācija par pasūtījumu".

Kad mēs runājam par "Personīgo informāciju" šajā Privātuma politikā, mēs runājam gan par Informāciju par ierīci, gan par Informāciju par pasūtījumu.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONĪGO INFORMĀCIJU?

Mēs izmantojam Informāciju par pasūtījumu, kuru mēs parasti savācam, lai izpildītu jebkurus Vietnē veiktus pasūtījumus (tostarp apstrādājot jūsu maksājuma informāciju, organizējot piegādi un iesniedzot jums rēķinus un / vai pasūtījuma apstiprinājumus).

Turklāt mēs izmantojam šo Informāciju par pasūtījumu, lai:

Pārsūtītu nepieciešamo Personīgo informāciju pilnvarotajam procesoram Maksekeskus AS, Paysera, Swipegateway.com vai PayPal, ja kāds no šiem atbilstošajiem maksājuma veidiem ir izvēlēts norēķinu lapā;

Sazinātos ar jums;

Pārbaudot mūsu pasūtījumus, lai identificētu potenciālo risku vai krāpšanu; un

Saskaņā ar jūsu vēlmēm, par kuriem jūs padalījāties ar mums, lai sniegtu jums nepieciešamo informāciju vai reklāmas materiālus saistībā ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Mēs izmantojam Informāciju par ierīci, kuru mēs vācam, lai palīdzētu mums identificēt potenciālos riskus un krāpšanu (jo īpaši, jūsu IP adresi), un vispārīgi, lai uzlabotu un optimizētu mūsu Vietni (piemēram, ģenerējot analītisko informāciju par to, kā mūsu klienti pārlūko un mijiedarbojas ar Vietni, kā arī lai novērtētu mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu rezultātus).

PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS KOPLIETOŠANA

Mēs dalāmies ar jūsu Personīgo informāciju ar trešajām personām, lai palīdzētu mums izmantot jūsu Personīgo informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam Shopify, lai darbinātu mūsu tiešsaistes veikalu - jūs varat uzzināt vairāk par to, kā Shopify izmanto jūsu Personīgo informāciju šeit: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums izprast, kā mūsu klienti izmanto Vietni - jūs varat uzzināt vairāk par to, kā Google izmanto jūsu Personīgo informāciju šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Jūs varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot, mēs arī varam koplietot jūsu Personīgo informāciju, lai atbilstu piemērojamajiem likumiem un likumdošanas aktiem, lai atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu informācijas pieprasījumu, kuru mēs saņemam, vai lai citādi aizsargātu mūsu tiesības.

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu Personīgo informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga paziņojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Lai iegūtu plašāku informāciju par mērķtiecīgas reklāmas darbību, varat apmeklēt Tīmekļa reklāmas iniciatīvas ("NAI") apmācības lapu vietnē http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Papildus tam, jūs varat atteikties no dažiem šiem pakalpojumiem, apmeklējot Digital Advertising Alliance atteikšanās portālu vietnē http://optout.aboutads.info/.

NEIZSEKOŠANAS FUNKCIJA

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainām mūsu Vietnes datu vākšanas un izmantošanas praksi, kad mēs redzam jūsu pārlūkprogrammas signālu Neizsekot. 

JŪSU TIESĪBAS

Ja jūs esat Eiropas pastāvīgais iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt savai personīgajai informācijai, kura ir mūsu rīcībā par jums, un pieprasīt, lai jūsu personīgā informācija tiktu labota, atjaunināta vai dzēsta. Ja jūs vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju vai noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu šo lapu.

Turklāt, ja esat Eiropas pastāvīgais iedzīvotājs, mēs atzīmējam, ka apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kuri mums varētu būt ar jums (piemēram, ja veicat pasūtījumu, izmantojot Vietni), vai citādi, lai īstenotu mūsu iepriekš minētās likumīgās uzņēmējdarbības intereses. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp uz Kanādu un Amerikas Savienotajām Valstīm.

DATU SAGLABĀŠANA

Kad jūs veicat pasūtījumu, izmantojot Vietni, mēs saglabāsim Informāciju par jūsu pasūtījumu mūsu ierakstiem, ja vien un kamēr jūs neprasīsiet mums izdzēst šo informāciju. 

IZMAIŅAS

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo Privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu saimnieciskā rakstura, likumdošanas vai darbības regulēšanas iemeslu dēļ.

SAZINIES AR MUMS

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu privātuma praksi, ja jums ir jautājumi, vai, ja jūs vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@vitamins.lv vai pa pastu, sūtot vēstules uz sekojošo adresi: SIA PRO, Vitamīns veikals, T/C Bērnu pasaule, Matīsa iela 25, Rīga, Latvija, LV-1001.

Mēs vēlamies būt droši, ka Jūs kā veikala apmeklētāji esat informēti par to, kāda informācija tiek par Jums saglabāta, ka tas notiek tikai ar Jūsu piekrišanu un šī informācija tiek izmantota tikai tiem mērķiem, kam ir dota piekrišana.

Lūdzu skatiet zemāk kopsavilkumu par informāciju, kas tiek iegūta un tās nepieciešamība iepirkšanās procesa fāzēs. 

SADAĻA 1 - PĒTOT E-VEIKALU 

Kamēr Jūs apmeklējiet mūsu veikalu, mēs automātiski saņemam Jūsu datora interneta protokolu (IP) adresi, lai sniegtu mums informāciju, kas palīdz noteikt Jūsu interneta pārlūku un operētājsistēmu.

Iegūtie dati / Mērķis :

Sīkdatnes :

_session_id, unikāla atzīme, par katru apskati, ļauj Shopify uzglabāt informāciju par Jūsu apskati (vai ir izmantots links, speciāls kods utt.)
_shopify_visit, netiek uzglabāti dati, derīgas 30 minūtes no pēdējā apmeklējuma, izmanto mūsu tīkla pakalpojuma sniedzējs, lai iegūtu datus par veikala apmeklējuma skaitu.
_shopify_uniq, netiek uzglabāti dati, beidzas pusnaktī (attiecībā pret apmeklētāja vietu) vai nākamajā dienā, skaita reizes cik viens klients ir apmeklējis veikalu.
grozs, unikāla atzīme, derīga 2 nedēļas, glabā informāciju par Jūsu groza saturu.
_secure_session_id, unikāla atzīme, par apmeklējuma reizi
storefront_digest, unikāla atzīme, nenoteikta, ja veikalam ir parole, tad nosaka, vai klientam ir pieeja.

 

SADAĻA 2 - REĢISTRĒJOT LIETOTĀJU, PIESAKOTIES JAUNUMIEM

Ar jūsu atļauju (ja reģistrācijā atzīmējāt, ka vēlaties saņemt jaunumus un piedāvājumus, sākumā neatzīmēts), mēs varam Jums nosūtīt e-pastus par mūsu veikalu, jaunumiem produktiem, piedāvājumiem un citiem jaunumiem.

Iegūtie dati / Mērķis :

Vārds - Veikala jaunumi, piedāvājumi, konkursi, pirkuma grozs

Adrese - Veikala jaunumi, piedāvājumi, konkursi, pirkuma grozs

Telefona nr. - Veikala jaunumi, piedāvājumi, konkursi, pirkuma grozs

E-pasts - Veikala jaunumi, piedāvājumi, konkursi, pirkuma grozs

SADAĻA 3 - VEICOT PIRKUMU

Kad veicat pirkumu mūsu veikalā, kā sastāvdaļa pirkšanas/pārdošanas procesā, mēs arī iegūstam informāciju par Jums, kā Jūsu Vārds/Uzvārds, fiziskā adrese un e-pasts.

Kad Jūs mums nododat šo informāciju, lai veiktu veiktu pasūtījumu, apstiprinātu Jūsu maksājumu karti, apstiprinātu pirkumu, organizētu preču piegādi vai atgriešanu, mēs pieņemam, ka Jūs piekrītat šo datu nodošanai, tikai un vienīgi šo procesu izpildei.

Iegūtie dati / Mērķis :

IP adrese - Mājaslapas apmeklējuma paradumi, Krāpniecības novēršana

Vārds, Uzvārds - Pasūtījuma, piegādes apstrādei

Adrese - Pasūtījuma, piegādes apstrādei

Telefona nr. - Pasūtījuma, piegādes apstrādei

E-pasts (izvēle) - Pasūtījuma, piegādes apstrādei. Ar piekrišanu - Jaunumi, reklāma.

Maksājumu karte (tikai uz laiku, kad tiek apstiprināts maksājums uz karti) - Nodrošināt drošu maksājumu, Krāpniecības novēršanu

Ja mēs lūdzam Jūsu personīgo informāciju otršķirīgam mērķim, kā piem. reklāmai, mēs noteikti Jums to atsevišķi lūgsim, un piedāvāsim iespēju tik pat viegli

 

Maksājumu kartes

Ja Jūs izvēlaties tiešu maksājuma apstrādi (nepametot no e-veikala lapas), tad Shopify saglabā Jūsu maksājuma kartes informāciju. Tā tiek šifrēta ar atbilstoši Maksājumu karšu nozares datu drošības standartam (PCI-DDS). Jūsu pirkuma apstrādes informācija tiek glabāta un ir nepieciešama tikai uz apstrādes laiku. Kad pirkums ir pastrādāts, Jūsu pirkuma informācija tiek dzēsta. 

MANI DATI un PIEKRIŠANA

Kāda informācija tiek saglabāta?

Ja vēlies redzēt, kāda informācija ir par Jums saglabāta, lūdzu ienāciet savā lietotājā.

Kā es dodu piekrišanu?

Kad Jūs mums nododat šo informāciju, lai veiktu veiktu pasūtījumu, apstiprinātu Jūsu maksājumu karti, apstiprinātu pirkumu, organizētu preču piegādi vai atgriešanu, mēs pieņemam, ka Jūs piekrītat šo datu nodošanai, tikai un vienīgi šo procesu izpildei.

Ja mēs lūdzam Jūsu personīgo informāciju otršķirīgam mērķim, kā piem. reklāmai, mēs noteikti Jums to atsevišķi lūgsim, un piedāvāsim iespēju tik pat viegli

Kā es varu mainīt savus datus?

Ja Jūs vēlaties piekļūt, koriģēt, labot vai dzēst jebkādu par Jums e-veikalā iegūtu personīgu informāciju, kas mums ir pieejama, pieteikt sūdzību, vai vienkārši iegūt papildus informāciju - sazinieties ar mūsu Privātuma Politikas atbildīgo sūtot e-pastu uz info@vitamins.lv vai pa pastu uz T/C Bērnu pasaule, Matīsa iela 25, Rīga, LV-1001.

Jūsu grozs

Pievienojies 35,000+ klientiem Latvijā, kas ir pārveidojuši savu fizisko sagatavotību ar Vitamins.lv.

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs

Jums varētu patikt...

Tavs vēlmju saraksts