Mūsu partneri

Mēs lieliski apzināmies, ka dzīvē netrūkst tādu situāciju, kad tu kaut ko ļoti vēlies iegādāties, tikai lielie tirdzniecības centri vai pat Rīgas pilsēta nemaz nav pa ceļam, bet gaidīt diennakti vai ilgāk līdz preču piegādei no interneta veikala galīgi nav vēlmes. Īpaši, ja gribi nopirkt ko nelielu – piemēram, olbaltumvielu saldējumu pastaigas laikā vai funkcionālo dzērienu pirms treniņa. Tieši tāpēc viena no Vitamins.lv misijām ir Latvijas mazumtirdzniecības tirgus attīstīšana, lai augstākās kvalitātes sporta uzturs un funkcionālā pārtika būtu pieejama visā Latvijas teritorijā, neatkarīgi no tava ieplānotā maršruta – arī tad, kad esi ikdienas skrējienā un pa ceļam plānots iegriezties tikai degvielas uzpildes stacijā.

Mazumtirdzniecības punktu, kuros pieejama mūsu produkcija, ar katru mēnesi kļūst arvien vairāk, bet, ja zini kādu vietu, kur labprāt redzētu mūsu produkciju, raksti mums vai konkrētajam uzņēmumam un saki: “Hei, jums noteikti savā piedāvājumā vajag šo Vitamins.lv produktu!”. Bet, ja pats esi kafejnīcas vai veikala īpašnieks, kurš vēlas redzēt mūsu produkciju savos plauktos, droši raksti mums uz e-pasta adresi info@vitamins.lv un uzsāksim veiksmīgu sadarbību!

Zemāk atradīsi informāciju par to, kuros lielveikalos, veikalos, sporta zālēs un degvielas uzpildes stacijās jau tagad vari atrast Vitamins.lv piedāvājumā esošo zīmolu produkciju.

Mēs lepojamies par sadarbību ar Latvijas vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, papildinot to sporta un funkcionālā uztura klāstu ar pieaugošu pieprasījumu Latvijā un Baltijas valstīs kopumā. 

Tu vari atrast mūsu produktus arī sekojošajās vietās:

  • Rimi lielveikalos (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā)
  • MyFitness fitnesa klubos (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā)
  • Circle K degvielas uzpildes stacijās (Latvijā)
  • Narvesen kioskos (Latvijā)
  • Elkor Plaza un Elkor Sport universālveikalos (Latvijā)
  • Stockmann universālveikalā (Latvijā)
  • Viada degvielas uzpildes stacijās (Lietuvā)
  • Šilas lielveikalos (Lietuvā)