Svinam MyFitness sporta klubu atkalatvēršanu ar dāvanām!

Vasaras svelme ir sasniegusi savu kulmināciju, bet mēs jūtamies kā Ziemassvētkos, jo mūsu draugi MyFitness pēc vairāku mēnešu pauzes, kura COVID-19 pandēmijas dēļ bija jāietur visām sporta norises telpām, atkal atvēruši savu sporta klubu durvis apmeklētājiem.

Esam droši, ka arī tev pietrūka ne tikai iemīļotās sporta kluba telpas, kurās atrast iedvesmu treniņiem ir daudz vieglāk nekā mājās, bet arī sava trenera, kurš vienmēr uzmana, lai visu izpildi pareizi, sniedz profesionālus padomus un nekad neskopojas ar uzmundrinājumiem, kad redz, ka tev tie patiešām nepieciešami.

Lai, atsākot treniņus sporta klubā klātienē, šī svētku sajūta būtu vēl lielāka, Vitamins.lv komanda un MyFitness kopīgi ir sarūpējuši dāvanas:

  • Atgriežoties savā iecienītākajā MyFitness klubā, tevi sagaidīs atspirdzinošs Amino Vibe aminoskābju enerģijas dzēriens*, lai treniņš būtu jaudīgāks un tev nenāktos saskarties ar dehidratāciju. *Dāvanas ir ierobežotā daudzumā, tāpēc pie tām tiks tie, kas ar treniņu atsākšanu ilgi nevilcināsies.
  • Vitamins.lv Facebook lapā pašlaik norisinās konkurss, kurā viens laimīgais tiks pie ideālas atkalsatikšanās dāvanas: MyFitness 30-dienu perioda kartes un zīmola BalticVitamins “Starta komplekta”, kurā ietilpst proteīna pulveris, šeikeris, pirms treniņa dzērienu pulveris, BCAA pulveris, kā arī multivitamīni. Viss veiksmīgam startam nepieciešamais. Ja vēlies pieteikt savu kandidatūru uz šo dāvanu, dodies uz Vitamins.lv Facebook lapu un uzzini vairāk!
Tiekamies MyFitness sporta klubos un Vitamins.lv veikalos, lai svinētu aktīvu un veselīgu dzīvi!

Atstāt komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri pirms to publicēšanas ir jāapstiprina