Iet uz saturu
Izvēlne

Veikali ir atvērti un gaida tevi ciemos!

Iepirkšanās internetā ir ātra un ērta, bet reizēm gribas sev nepieciešamo apskatīt, aptaustīt un saņemt uzreiz pēc apmaksas, tāpēc Rīgā atrodami veseli trīs Vitamins.lv veikali, kuros pieejams plašs sporta uztura klāsts, vegāniskie produkti, funkcionālā pārtika, mazkaloriju piedevas ēdienu gatavošanai, organiski BIO produkti, pircēju iecienītie LOHILO olbaltumvielu saldējumi, funkcionālie kolagēna dzērieni, kā arī daudz kas cits. Turklāt mums vienkārši patīk satikt jūs klātienē un sniegt godīgas konsultācijas, lai katrs no jums saņemtu tieši to, ko meklējis. Produktu klāsts veikalu plauktos pastāvīgi tiek papildināts, tāpēc pie mums ir vērts iegriezties regulāri, lai pamēģinātu ko jaunu.

Cenas Vitamins.lv veikalos ir tādas pašas kā interneta veikalā, tāpēc vari būt drošs, ka iepirkšanās klātienē tev neizmaksās dārgāk un tu varēsi izmantot visas atlaides un komplektu piedāvājumus, kas tobrīd būs aktuāli interneta veikalā. Ņem gan vērā, ka mūsu interneta veikala piedāvājums ir patiešām milzīgs, tāpēc pilnīgi visu sortimentu gluži fiziski nav iespējams satilpināt arī katrā mūsu veikalā. Populārākās un pirktākās preces vienmēr ir pieejamas veikalos uz vietas, bet, ja interesē kas specifisks, tad pirms došanās uz veikalu droši zvani mums – informēsim par preču pieejamību plauktos, lai tavs gājiens ciemos pie mums nebūtu veltīgs. Lai kāds cits tev nenoceltu tīkoto preci no degungala, kamēr esi ceļā uz veikalu, droši vari to rezervēt uz pāris stundām, zvanot uz sev tuvāko Vitamins.lv veikalu.

Gaidīsim tevi ciemos!

Bet, ja rodas kādi jautājumi, ierosinājumi vai atsauksmes, droši raksti mums sociālajos tīklos vai uz e-pasta adresi info@vitamins.lv Priecāsimies palīdzēt!

 

Matīsa iela 25, Rīga

Āzenes iela 5, Rīga

T/C “Bērnu Pasaule” (ieeja no Kr. Barona ielas)

I/C “Olimpia”

P. – Pk. 11.00 - 19.00

P. – Pk. 10.00 - 20.00

S – Sv. 13.00 - 19.00

S. – Sv. 10.00 - 20.00

Telefona numurs: +371 20016949

Telefona numurs: +371 25168971

 

Brīvības gatve 372, Rīga

T/C “Alfa”

P. – Pk. 10.00 - 20.00

S – Sv. 10.00 - 20.00

Telefona numurs: +371 67076483

Jūsu grozs

Pievienojies 35,000+ klientiem Latvijā, kas ir pārveidojuši savu fizisko sagatavotību ar Vitamins.lv.

Jūsu grozs pašlaik ir tukšs

Jums varētu patikt...

Tavs vēlmju saraksts